Renginiai kraunami
  • Renginys jau ivyko.

VOLVO SummerFest Lithuania 2019

17 rugpjūčio, 2019 @ 11:00 - 18 rugpjūčio, 2019 @ 18:00

VOLVO SummerFest Lithuania 2019

Jau turbūt girdėjote, apie Rugpjūčio 17 – 18 dienomis vykstantį VOLVO automobilių festivalį – Volvo SummerFest Lithuania 2019. Tai pirmasis tokio pobūdžio renginys skirtas šios markės entuziastams. Tai ne šiaip susitikimas, tačiau net 2 dienas truksiantis festivalis, kurio metu bus bandoma pasiekti ir Pasaulio Gineso rekordo.

Renginys vyks daugumai automanų gerai pažįstamoje vietoje – poilsiavietėje Daugų sala, esančioje Daugų kaime, Alytaus rajone. Tai didžiulė, net 15ha teritorija, kurią supa didžiulis ežeras ir pušynai. Teritorijoje yra tinklinio, krepšinio, futbolo aikštelės, maudymosi paplūdimys su vandens batutais. Yra galimybė paplaukioti vandens dviračiais ir baidarėmis. Tai puiki vieta atsipalaiduoti, pabendrauti su bendraminčiais, papiknikauti.

Festivalio iniciatoriai – Lietuvos miestų VOLVO bendruomenės – „Volviečiai“ –Vilniuje pradėta bendruomenė, jungianti visus Lietuvos miestus, Klaipėdos VOLVO klubas, VOLVO Kaunas bendruomenė, Panevėžio bei Alytaus fanai. „Nors iš pradžių, bendradarbiaujant su Latvijos volvo asociacija, festivalį planavome daryti Baltijos šalių centre – Latvijoje, tačiau likome prie Lietuvos varianto, kur buvo išrinkta unikali vieta – Daugų sala“ – sako Klaipėdos VOLVO klubo atstovas Rokas, kurio kuriamą vizualinę informaciją ir įrašus mato dauguma Volviečių.

Prie šio renginio sėkmės taip pat prisideda ir padeda sukurti šventę volvo markės mylėtojams Kaune įsikūrusi „chip tuning“ įmonė VIMOTA, bei Šiauliuose esanti automobilių aptarnavimo grupė AutoMotoNG. Renginio metu laukiama ne tik dalyvių iš Lietuvos ar Latvijos, tačiau taip pat ir iš Estijos, Lenkios, Vokietijos, Olandijos, Slovėnijos ir Norvegijos.

Renginio vedėjas – iliuzionistas, pasivadinęs pseudonimu EMMAGIC. Tai didelę patirtį scenoje sukaupęs žmogus, gebantis ir vesti bei organizuoti įvairius renginius, ir taip pat nustebint publiką savo rodomais magijos triukais.

Renginio kaina vos 20 eurų automobiliui su vairuotoju, o kiekvienam keleiviui, vyresniam nei 12 metų teks papildomai susimokėti po 5 eurus.

Daugiau informacijos apie renginį www.volvieciai.lt

Informacija

Pradžia:
17 rugpjūčio, 2019 @ 11:00
Pabaiga:
18 rugpjūčio, 2019 @ 18:00
Renginio puslapis:
https://www.facebook.com/events/2003475329778670/
Renginio kategorija:
Renginio žymos:
, , , , , , , ,

Organizatorius

VOLVO Klaipėda
Telefonas:
+37063197869
Organizatoriaus svetainė
https://www.facebook.com/volvoklaipeda/

Vieta

Daugų sala
Maironio g. 85
Daugai, Alytus, Alytaus apskritis Lietuva
+ Google žemėlapis
Telefonas:
+370 622 06926
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/www.daugusala.lt