Skirk 1,2% GPM mums!

Jau tpenkimetai, kaip www.AutoRenginiai.lt vykdome savo veiklą ir nuo 2017m. (oficialiai nuo 2019m.) pabaigos esame VšĮ „Autorenginiai LT“.


Mes – didžiausią bazę Lietuvoje turintis auto renginių kalendorius. Praktiškai kiekvieną dieną įkeliame minimum po 1 renginį. Keliaujame po visą Lietuvą pagal savo galimybes, prisidedame prie įvairių Lietuvos auto renginių, padedame, kuriame plakatus, dalinamės savo patirtimi, fotografuojame ir filmuojame, stengiamės bendradarbiauti su visais!


Į mūsų puslapį renginiai keliami visiškai NEMOKAMAI arba barteriniu būdu keičiantis reklama, todėl visuomet džiaugiamės jog Jūs – mūsų sekėjai siunčiate nuolatos renginius ir kviečiate.


Taip pat per metus suorganizuojame bent jau minimum 2 renginius, tarp jų vienas didžiausių tokio tipo renginių: Klaipėda Motor BBQ!. Kuris šiemet švęs jau 5metų mini jubiliejų.


Kasmet mes augame ir turime daug ateities planų, todėl Jūs galite prisidėti prie to kartu su mumis!

Jei norėtumėte skirti 1,2 proc. internetu:

GPM (gyventojų pajamų mokestis), deklaravimas, mokesčių sumokėjimas yra aktualus kiekvienam gyventojui. Pateikiame trumpą, bet naudingą instrukciją, kaip deklaruoti pajamas 2022 metais vedlio pagalba.

Pajamų deklaravimas 2022, kaip deklaruoti?

NORIU SKIRTI 1,2% – išsami instrukcija

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) ČIA.

2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.

3. Užpildykite FR0512 v.5 formą, paspaudę mygtuką „Pildyti formą vedlio principu“. Atsidariusiame vedlyje, spauskite mygtuką „Tęsti“ ir „Pridėti naują įrašą“ (jei nesate paskyrę paramą anksčiau).

4. Įveskite gavėjo identifikacinį numerį (kodą) ar pavadinimą: 305314958 (VŠĮ „AUTORENGINIAI LT“). Spauskite mygtuką „Tęsti“.

5. Užpildykite šiuos laukelius:
Mokesčio dalies paskirtis – VŠĮ „AUTORENGINIAI LT“
Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,2
Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – pasirinkti, iki kurio mokestinio laikotarpio norima skirti paramą (vėliausiai iki 2025 m.).

6. Spauskite „Išsaugoti“. Patvirtinkite, kad duomenys teisingi, ir spauskite „Pateikti“.

 

Jei turite papildomų klausimų kreipkitės į mus el. paštu info@autorenginiai.lt