Sodyba – DZŪKIJA

Pagal senovinę tradicinę architektūrą pastatyta sodyba „Dzūkija“ kviečia pailsėti grupes iki 30 žmonių ir pavienius poilsiautojus. Sodyba įrengta 2012 metais, panaudojant tik natūralias medžiagas (medis, šiaudai, akmuo, molinės plytos ir pan.) ir susideda iš gyvenamojo namo su mansarda, pirties pastato su mansarda ir pavėsinės.

Pastatai dengti šiaudiniais stogais. Sodybos teritorija aptverta autentiška tvora, šalia didelio tvenkinio (gylis 4 metrai), kurio vanduo labai švarus ir tinka maudytis nuo lieptelio. Sodyba yra toli nuo kitų objektų, todėl yra labai tinkama ramiam šeimyniniam arba grupiniam poilsiui.

Gyvenamojo namo I aukšte yra pobūvių salė (talpina iki 30 žmonių) su ugniakuru, svetainės zona su virtuve (kaitlentė, šaldytuvas, indaplovė, satelitinė TV, muzikinis centras).

Svetainėje taip pat yra autentiška senovinė krosnis, kurioje galima pasigaminti tradicinius lietuviškus patiekalus arba kepti duoną.

Pirties pastato I aukšte yra pirtis (galima pagal poreikį garinė arba sauna), priepirčio zona su ugniakuru ir ąžuoliniu stalu iki 14 asmenų poilsiui. Šalia pirties yra kubilas (japoniška pirtis), kuriuo vienu metu gali mėgautis 8 asmenys. Lauko pavėsinėje yra akmeninis ugniakuras kepsniams ir ąžuoliniai stalai 20 žmonių.

Gyvenamojo namo mansardoje yra 4 kambariai, pirties pastato mansardoje yra 3 kambariai. Visuose miegamuosiuose kambariuose yra rūbų kabyklos, komodos, staleliai. Gyvenamajame name ir pirtyje yra 3 bendrieji vonios kambariai su dušais, plaukų džiovintuvais, karštu vandeniu. Patalynė keičiama pagal poreikį.


Dzūkija – NAMAS IŠNUOMOTAS

Dzūkija – NAMAS IŠNUOMOTAS

Nuomos kainos nurodytos nuo Birželio 29d. 12.00val. iki Birželio 30d. 12.00val.
Jeigu norite išsinuomoti nuo Birželio 28d. Kreipitės į mus. Pritaikysime nuolaidą.

Norite viso pirties namelio? Bendra kaina 175eur.

Dėl nuomos kreiptis: info@autorenginiai.lt nurodydami sodybos namo ar pirties pavadinimą, kambario numerį.