Trackday. Petrolhead event by H klubas I etapas

Trackday – tai renginių serija organizuojama vieno didžiausių auto klubų Lietuvos “Honda” klubo. Organizuojamų varžybų esmė – lenktynės su laiku, siekiant greičiausio rato įveikimo, todėl šiose varžybose gali varžytis beveik visi norintys.

Tai atviras renginys skirtas tiek kasdienį automobilį vairuojančiam megėjui, tiek profesionalui su specialiai lenktynėms ruošta technika.

2017 sezone įvyks du etapai ir abu jie vyks Kačerginės “Nemuno Žiede”. Kiekvieno etapo metu trasoje varžysis iki 80 dalyvių, o trasa, kaip visada, bus atvira ne tik Honda markės automobiliams. Saugumo sumetimais trasos konfigūracija bus parengta su greičio gesinimo zonomis.

Pirmasis 2017 sezono etapas įvyks gegužės 6 dieną, Kačerginės “Nemuno žiede”.
Tai bus tikras benzingalvių renginys kuriame laukiami visi, kam nesvetima auto kultūra!

=== DALYVIAMS===

Trackday renginio dalyviams bus pasiūlytos net trys skirtingos auto sporto šakos:

* Trackday by Honda klubas
Trackday varžybose, kaip ir visada, galės dalyvauti VISŲ markių automobilių entuziastai, kuriems bus skirtas visas didysis žiedas, profesionali laiko matavimo įranga, profesonalių teisėjų brigada, o saugumą užtikrins greitosios pagalbos, gaisrinės ir tech. pagalbos ekipažai.
Trasoje varžysis iki 80 dalyvių, suskirstytų į klases bei važiavimo pogrupius. Kiekvienas dalyvis turės net 3 važiavimus po 30 minučių, o nugalėtojų lauks dosnūs mūsų remėjų ir partnerių prizai. Saugumo sumetimais trasos konfigūracijoje bus įrengtos greičio gesinimo zonos.

* Shootout race
Tai azartiškos ir entuziastingos race tipo varžybos paremtos pasaulio rally cross’o varžybų motyvais.
Viso 16 dalyvių varžysis pogrupiuose ir varžybų finale.
Varžybų reglamentas ir taisyklės jau netrukus www.trackday.lt puslapyje ir Honda klubo Facebook sienoje.

* Slalom by Civic Club
Kaip ir pernai, “drift”o trasoje karaliaus slalomas, kurį kuruos kolegos iš CivicClub.lt.
Šiose vidutinio greičio slalomo varžybose galės dalyvauti visų markių automobilių entuziastai, kuriems bus skirta profesionali laiko matavimo įranga bei profesonalių teisėjų brigada. Registracija į šias varžybas vyks gyvai, renginio metu.

Daugiau informacijos apie programą, žiūrovam skirtą informaciją ir ne tik mūsų kalendoriuje: https://autorenginiai.lt/renginys/trackday-petrolhead-event-by-honda-klubas-i-etapas/

Honda Klubas Lietuva

Lietuvos Honda klubo Facebook profilis. Klubas įsikūrė 2002 metais ir yra vienintelis oficialus Honda klubas Lietuvoje. Daug informacijos apie Hondą modelius ir klubo gyvenimą rasite oficialioje klubo svetainėje www.hondaklubas.com