-

KIA meet’as Kaune 12-08
Sveiki, KIA entuziastai ir automobilių mėgėjai!👋🤩 Džiaugiamės galėdami jus pakviesti į dar vieną KIA meet’ą Kaune – tai puiki proga susitikti su bendraminčiais, pasidalinti patirtimi ir tiesiog smagiai praleisti laiką
-

KIA meet’as Kaune
Kia meet’as Kaune? 🤔 TAIP!🥳 Atsimenate neperseniausiai buvo postas su klausimu (Kia grupėse) kurį uždavė Deivydas Valenta ar norite susitikimo būtent Kaune ir niekur kitur, ir daaaug žmonių rašėte NORIU
