Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

100 kilometrų pažintinis šeimų ralis Radviliškio rajone

2 birželio, 2018 @ 09:00 - 18:00

100 kilometrų pažintinis šeimų ralis Radviliškio rajone

Į Radviliškį birželio 2 dieną kviečia šeimų ralis „100 metų – 100 kilometrų“

Jei mėgstate keliauti automobiliais, jei domitės gimtąja Lietuva, jei rūpi išnarstyti kiekvieną įdomesnį kampelį, pavažinėti nežinomais keliais ir atrasti nepažintą Radviliškio kraštą – kaip tik Jums birželio 2 d. Radviliškio rajone organizuojamas šeimų ralis „100 metų – 100 kilometrų“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Jums prireiks tik šaunios komandos ir techniškai tvarkingo automobilio. Šeimų ralis „100 metų – 100 kilometrų“ – galimybė važiuojant automobiliu, laikantis kelių eismo taisyklių, geriau pažinti savo kraštą, su šeima ar draugais aktyviai praleisti laisvalaikį, lavinti vairavimo įgūdžius.

Visi žygio dalyviai važiuoja pagal nustatytą maršrutą, pasiekę kiekvieną trasoje pažymėtą objektą, atlieka tam tikrą užduotį ir, gavę antspaudą ir taškų už atliktą užduotį, rieda toliau. Dešimt daugiausiai balų trasoje surinkusių ekipažų patenka į finalinį etapą ir varžosi slalomo rungtyje su specialia šiai rungčiai organizatorių paruoštu automobiliu. Laimėtoju pripažįstamas dalyvis, įveikęs visą maršrutą ir surinkęs daugiausiai taškų po finalinės rungties.

Dalyvaujančios komandos bus skirstomos į atskiras grupes:
• Svečiai
• Radviliškio rajono gyventojai

Automobiliu ir jo technine būkle rūpinasi patys dalyviai! Dalyvių skaičius ekipaže – mažiausiai 2, daugiausia – kiek sėdimų vietų turi automobilis.

Žygio programa
Birželio 2 d.
9.00–10.00 – dalyvių registracija Radvilų g. Radviliškyje (prie Lietuvos Sąjūdžio stadiono).
10.00–10.10 – dalyvių susirinkimas (organizatoriai suteikia dalyviams informaciją apie žygį, svarbiausius varžybų momentus).
10.10–10.20 – varžybų atidarymas.
10.30 – varžybų startas.
10.30–14.30 – važiavimas varžybų maršrutu (startas ir finišas numatytas Radviliškyje). Varžybų trasa –111 km, numatomas trasos įveikimo greitis – 2 val. 15 min. Papildomai skiriamas laikas (45 min.) įveikti užduotis kiekviename iš dešimties taškų. Iš viso trasa turėtų būti įveikta per 3-4 val.
13.30–14.30 – dalyvių finišas Radvilų g. Radviliškyje (prie Lietuvos Sąjūdžio stadiono).
13.30–16.00 – finalinė autobolo rungtis (šioje rungtyje dalyvauja visi finalą pasiekę ekipažai – į vartus automobiliu įmušti didelį paplūdimio kamuolį. Pozicija, iš kurios bus mušamas kamuolys ekipažus atiteks burtų keliu. Jei prieš burtų traukimą bus pasirinkta į vartus kamuolį įmušti atbuline automobilio eiga – už šią rungtį bus skiriama dviguba taškų suma).
16.30–17.30 – superfinalo dalyvių slalomo rungtis (dešimt daugiausiai balų trasoje surinkusių ekipažų patenka į finalinį etapą ir varžosi slalomo rungtyje su specialia šiai rungčiai organizatorių paruoštu automobiliu, kuriam ant galinės ašies yra privirtintas specialus prietaisas su ratukais, apsukinantis automobilio valdymą).
17.30–18.00 – dalyvių apdovanojimai.

Visi dalyviai bus apdovanoti žygio atminimo medaliais. 1–3 vietų nugalėtojai Svečių ir Radviliškio rajono gyventojų grupėse bus apdovanoti organizatorių ir rėmėjų įsteigtais prizais. Absoliučiam varžybų nugalėtojui bus įteiktas specialusis ralio prizas – Radviliškio rajono savivaldybės mero taurė. Planuojama apdovanoti ir jauniausiąjį, ir vyriausiąjį, ir tiksliausiai maršrutą įveikusį, ir labiausiai klaidžiojusį ekipažus.

Dalyvio mokestis ir registracija: Komandos moka 20 Eur dalyvio mokestį.

Paskubėkite registruotis: https://goo.gl/x5zFFW
Varžybų taisyklės: https://goo.gl/1dJiEU

Žygio organizatoriai: Sporto klubas „Erdėja“ ir Radviliškio rajono savivaldybė.

Organizatoriai

Sporto klubas Erdėja
Radviliškio rajono savivaldybė

Vieta

Radviliškis
Radviliškis, Šiaulių apskritis Lietuva + Google žemėlapis