Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

B3TV4RKE EP.5 UNFAZED

1 liepos, 2023 @ 21:30 - 23:59

B3TV4RKE EP.5 UNFAZED
Kadangi daug kas klausė kada kita B3TV4RKE tai padarysime dar viena ankščiau.
Trumpa istorija ir apibendrinimas apie Betvarkę, daugiausiai tiems kas atvažiuoja pirmą kartą ir aišku tiems kurie iki šiol (kiek matome) nelabai supranta kodėl Betvarkė yra tokia kokia yra.
Betvarkė nėra tipinis renginys. Gal reikėtų pradėti nuo to jog Betvarkė labiau įvykis/tradicija nei renginys. Betvarkės pavadinimas net nusako ko galima tikėtis, nes joje nėra jokio didelio plano, nėra jokių sudėliotų laikų kada turime išvykti iš vienos lokacijos ar kitas viską sprendžiame vietoje ir viskas eina pagal savo ritmą. Betvarkės organizatoriai esate jūs kiekvienas ir bendrai kuriame visą veiksmą ir visą judesį, nes tokia ir yra idėja.
Kodėl Betvarkėje nėra žaidimų ir rungčių? Nes manome, kad to nereikia šio tipo renginiui nes čia esminis dalykas yra pabūti tarp bendraminčių, pasižiurėti į kitus automobilius, apkalbėti, pravažiuoti jau legenda tapusi ratą su begaliniu kiekiu automobilių aplink Palangą ir skaniai pasijuokti draugų kompanijoje. Beabejo daugelis žmonių dar ir kolekcionuoja renginio lipdukus ir taip užsicheckina, kad buvo kas mums asmeniškai yra labai smagu pamatyti automobilį mieste su senais betvarkės ar onlybmwnight lipdukais ant jo. Apibendrinus tikimes, kad pasidarė kiek aiškiau ir dar nuo savęs norime pasakyti, kad Betvarkė niekur nedings DARĖME IR DARYSIME, nes šitas renginys atneša visada kalną emocijų ir kalną šypsenų, o dabar iki susitikimo liepos 1d B3TV4RKĖ EP.5.
Informaciją sekite pas Klaipėdos BMW Renginiai

Informacija

Data:
1 liepos, 2023
Laikas:
21:30 - 23:59
Renginio kategorija:
Renginys žymės:
, , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/788225809335141

Organizatorius

Klaipėdos BMW Renginiai
View Organizatorius Website

Vieta

Klaipėda