Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

DRIVE IN kino seansas – “Gerumo stebuklas”

10 gegužės @ 22:00 - 23:59

DRIVE IN kino seansas - "Gerumo stebuklas"
Gegužės mėnuo Lietuvai yra itin ypatingas, kadangi gegužės 1 d. Lietuva🇱🇹 švenčia įstojimo į Europos Sąjungą dvidešimtmetį, o gegužės 9 d. – Europos dieną!🌍
Šia proga🎉 Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ su Europos solidarumo korpuso projekto „Empowering the Youth“ iniciatyvine grupe kviečia klaipėdiečius į nemokamą filmo📽 iš automobilio🚘 peržiūrą.

Kuri vyks:

📆gegužės 10 d. (penktadienį), 22:00 val.
📍Neįgaliųjų paplūdymio stovėjimo aikštelėje (Pamario g. 2A, Klaipėda).

Į filmą atvykite papuošę🛍 savo automobilį Lietuvos arba Europos Sąjungos simbolika. Juk švenčiame!✨️
Būtina registracija, kurią pildo tik automobilio vairuotojas👩🏻‍🤝‍👨🏼https://forms.gle/2zoCovoZrAiYSPBZ7
Renginio metu kviečiame stebėti filmą📺 „Gerumo stebuklas“ (angl. Wonder). Pagirndinis filmo veikėjas Augustas „Ogis“ Pulmanas (akt. Jacob‘as Tremblay) gimė deformuotu veidu ir didžiąją pirmųjų dešimties gyvenimo metų dalį praleido ligoninėse ir namuose. Tačiau dabar atėjo laikas pokyčiams. Bendrai berniuko sveikatai pagerėjus, jo tėvai (aktoriai Julia Roberts ir Owen‘as Wilson‘as) nutaria leisti sūnų į mokyklą. Būsimasis penktokas labiausiai norėtų tapti nematomas, bet tai, žinoma, nepasiekiama svajonė. Išskirtinis jo veidas aplinkiniams yra tarsi žvilgsnių magnetas. 🏫Nauja mokykla apskritai bet kuriam vaikui yra išbandymas. O kai esi išskirtinis, dėmesys gali tapti tiesiog nepakeliamas. Mokyklos peštukai iš karto ima kabinėtis prie Ogio. Tačiau tarp daugybės vaikų🧑‍🧑‍🧒 atsiranda pora drąsuolių, kurie, nebijodami bendros nuomonės, pasiūlo savo draugystę jautriam ir geraširdžiam naujokui. Su Ogio išskirtinumu turi susigyventi ne tik mokiniai, bet ir jų tėvai, mokytojai ir visi likusieji miestelio gyventojai. Gera, užjaučianti ir nuolat kitiems pasiruošusi padėti išskirtinio berniuko širdis galų gale nugali išankstinius nusistatymus ir parodo, kad tikrasis grožis visuomet slypi viduje.

Organizatorius

Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija “Apskritasis stalas”
Email
pirmininkas@klas.lt
View Organizatorius Website

Vieta

Klaipėdos II-ios Melnragės Neįgaliųjų pležo aikštelė
II Melnragė, Klaipėdos apskritis Lietuva + Google žemėlapis