Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Fun rally & Crazy drift

22 rugsėjo, 2019 @ 10:00 - 19:00

Fun rally & Crazy drift

Panevėžys to dar nematė! Automobilių fanatikai galės ramiai ištestuoti savo ‘daily’ lengvoje slalomo trasoje, kur bus vertinamas ne tik greitis, bet ir gebėjimas atlikti užduotį išlipus iš savo transporto priemonės ar tiesiog atsakyti į kelis teorinius klausimus. O iš karto po slalomo Jūsų lauks dar nematytos ir neišbandytos drifto trasos atidarymas, kur visi žiūrovai galės mėgautis dūmų užsklandomis, sprogstančiomis padangomis, velnišku greičiu ir šoniniu slydimu. Renginyje galėsite atsigaivinti šaltais/šiltais gėrimais, pavalgyti karšto maisto, paganyti savo akis į SHOW-OFF parką, o renginio partneriai lauks su smagiomis užduotimis bei prizais. Taip pat renginio vietoje bus loterija su daug įvairiausių prizų, aukcionai, bei drift taxi! O 18+ žiūrovai galės nemokamai atsigaivinti RedBull energetiniu gėrimu, kurį dalins žaviosios RedBull merginos.?

Šis renginys skirtas pakelti nuotaiką mažiesiems likusiems be tėvų ir paskatinti juos toliau būtį motyvuota mūsų visuomenės dalimi. Renginio metu jie bus maitinami ir vežiojami su drift taxi nemokamai!?

Loterijos metu surinkti pinigai bus naudojami prisidedant prie Panevėžio gyvūnų globos namų.?

Bilieto kaina tik 3 eurai. ?

Norintys registruotis į Fun rally rašykite el. paštu – panevezys.mb@gmail.com dalyvio mokęstis 5 eu.(vietų skaičius ribotas)☝

Norintys registruotis į drifto varžybas ir išbandyti naujai atrastą trasą rašykite – panbmwfans@gmail.com dalyvio mokęstis 10 eu.(vietų skaičius ribotas)?

Norintys registruotis i SHOW-OFF parką rašykite jurgis.gri@gmail.com?

Organizatorius

Koziris.lt
Phone
(8-636) 36038
Email
info@koziris.lt
View Organizatorius Website

Vieta

Meistrų gatvė 25
Meistrų gatvė 25
Panevėžys, Panevėžio apskritis Lietuva
+ Google žemėlapis