Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Memel Ladies Easter Run 2021

3 balandžio, 2021 @ 18:00 - 23:59

Memel Ladies Easter Run 2021

Artėjant pačiai gražiausiai pavasario šventei – Velykoms, Memel Ladies nusprendė nušauti du zuikius vienu šūviu – susipažinti su Jumis artimiau ir kartu linksmai praleisti laiką tyrinėjant miesto gatves ir gatveles! ????

Jokių kelionių, jokių pramogų, jokių susitikimų su draugais, net su giminaičiais ???? Karantinas pakeitė kiekvieno gyvenimą… ????

Tad maloniai kviečiame Jus sudalyvauti Memel Ladies organizuojamose orientacinėse varžybose “Easter Run” ????‍♀️ Orientacinės varžybos mieste – tai viena didelė misija, kurioje tik geriausi finišuos pirmieji ???? Varžybos vyks šių metų balandžio mėnesio 3 dieną 18 valandą! ☺️

Visiems dalyviams bus privaloma laikytis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro nurodymų ir rekomendacijų dėl COVID-19 plitimo prevencijos! ????

Visą informaciją skelbsime renginio diskusijų skiltyje bei savo puslapyje, tad sekite naujienas, nieko nepraleiskite ir jau greitai susitiksime ???? Kilus papildomiems klausimams visada galite kreiptis asmenine žinute! (https://www.facebook.com/MemelLadies/)????

Dalyvių REGISTRACIJA:

https://forms.gle/6Gdqo9c9azPZiED69

Nekantraujame susitikti! ????

Su pagarba

Memel Ladies
????❤️

Informacija

Data:
3 balandžio, 2021
Laikas:
18:00 - 23:59
Renginio kategorija:
Renginys žymės:
, , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/540448596931252/

Organizatorius

Memel Ladies
Email
memelladies@gmail.com
View Organizatorius Website

Vieta

Klaipėdos Žalgirio stadionas
Sportininkų g. 46
Klaipėda, Klaipėdos apskritis LT-92271 Lietuva
+ Google žemėlapis