Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Orientacinis žaidimas bekele – II etapas – Varėna-Druskininkai

16 sausio @ 11:00 - 31 sausio @ 12:00

Orientacinis žaidimas bekele - II etapas - Varėna-Druskininkai
Pristatome orientacinį žaidimą, kurio pagrindinis tikslas – turiningas laiko praleidimas ir daugybė gerų emocijų! Jums tikrai nebūtina turėti specialiai paruošto visureigio – trasos įveikiamos standartiniais 4×4 automobiliais!
Kaip žaidžiame? Programėlės Actionbound žemėlapio pagalba dalyviai turės surasti tam tikrus punktus, atlikti organizatorių numatytas užduotis ir atsakyti į pateiktus klausimus.
Žaidimo trukmė – nuo 4 val. (preliminariai paskaičiuotas trumpiausias maršruto įveikimo laikas, bet rekomenduojame nusimatyti visos dienos išvyką). Konkrečios instrukcijos, žaidimo eigos aprašymas, taisyklės ir kita aktuali informacija bus atsiųsta įsigijus bilietą.
II žaidimo etapas vyksta Dzūkijoje (startuojama Varėnoje, finišuojama Druskininkuose).
Starto laikas neįpareigojantis – trasą galėsite įveikti bet kuriuo jums patogiu metu per etapui numatytą laikotarpį.
Jei įsigyto bilieto nespėsite panaudoti per konkretaus etapo laiką – trąsą galėsite įveikti ir vėliau, tačiau nesivaržysite dėl prizų.
Geriausios etapo komandos apdovanojamos piniginiais prizais! Komandos-nugalėtojos nustatomos pagal surinktų taškų skaičių (atliekant užduotis) ir trasos įveikimo laiką.
Prizai etapo nugalėtojams: I vieta – 100 eur., II vieta – 50 eur. III vieta – Orientaciniai.lt dovanų kuponas kitam renginiui
Tinkamiausias transportas: 4×4, SUV, SSV, ATV, Moto.
Trasos sudėtingumas priklauso nuo oro sąlygų, bet patikiname – maršrutas tikrai įveikiamas ir su standartiniais 4×4 automobiliais, tad norint dalyvauti žaidime tikra nebūtina turėti specialiai paruošto visureigio! Maršrute pasitaikys ir sunkiau pasiekiamų ruožų – apie juos perspės ir programėlė, o jūs patys galėsite nuspręsti ar bandysite pasiekti punktą ar praleisite ir vyksite link sekančios užduoties.
Planuokitės smagią išvyką visai dienai – preliminariai paskaičiavome, kad trumpiausiais trasos įveikimo laikas – nuo 4,5-5 val., bet nusimatykite ilgesnį laiką ir jam tinkamai pasiruoškite – turėkite užkandžių ir gėrimų, atsarginę bateriją išmaniesiems įrenginiams. Pasirūpinkite kuro atsargomis!
Patogiausia kai naviguoja šalia sėdintis asmuo! Programėlė jums nurodo važiavimo kryptį. Sekantčią užduotį ir punktą matysite tik atlikę prieš tai einančią užduotį, bet, kaip mnėta anksčiau, jei manote, kad atkarpos dalis jums bus sunkiai įveikiama – ją galite praleisti ir keliauti toliau!
Ekipažo narių skaičius: 2-5 asmenys.
Suburk komandą ir STARTUOJAM!

Organizatorius

Orientaciniai.lt
Phone
+37068886677
Email
orientaciniai@gmail.com
View Organizatorius Website

Vieta

Varėna – Druskininkai
Alytaus apskritis Lietuva + Google žemėlapis