Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Paramos drift renginys: All United by Lesta 08.15

15 rugpjūčio, 2017 @ 11:30 - 17:30

Paramos drift renginys: All United by Lesta Rugpjūčio 15d.

Lietuvos drifto profesionalai pirmą kartą buriasi padėti vėžiu sergantiems vaikams

Rugpjūčio 15 d. Kačerginės „Nacionalinio žiedo“ vidinėje trasoje susiburs žinomi Lietuvos drifto semi-pro ir pro lygų čempionato pilotai, kurie kvies prisijungti prie socialinio renginio „All United by Lesta“. Renginio metu vyks sportinių automobilių ekspozicija, bus galima pasinaudoti „drift taxi“ paslauga. Tokiu būdu dalyviai ir žiūrovaipadės vėžiu sergantiemsvaikams, kuriuos globoja paramos ir labdaros fondas „Mamų unija“.

„Lietuvoje driftas yra jauna autosporto šaka, kuri dar formuojasi. Pilotai vieni kitus sutinka treniruočių arba varžybų metu, tad šis renginys unikalus, nes pirmąsyk susiburiame ir kviečiame visusdrifto entuziastus solidarizuotis kilniam tikslui – padėti vėžiu sergantiems vaikams.Idėja sulaukė didelio sportininkų palaikymo – mums svarbu skleisti žinutę, kad autosportas yra socialiai atsakingas“ – mintimis dalinosi idėjos iniciatorius Gytis Mocekainis.

Į renginį Kačerginės „Nacionalinio žiedo“ vidinėje trasoje žiūrovai bus įleidžiami nuo 11h. Renginys yra nemokamas, tad tikimasi sulaukti didelio susidomėjimo. Nuo 14h skelbiama pertrauka, kurios metu bus eksponuojami pilotų bolidai – pramoga žiūrovams pasėdėti sportiniame automobilyje, nusifotografuoti. Žinomiausi Lietuvos drifto semi-pro ir pro lygos sportininkai organizuos „drift taxi“ nuo 15h, o renginio pabaigoje žiūrovų laukia gražiausių automobilių, geriausių porinių važiavimų apdovanojimai.

Prie iniciatyvos prisijungęs Lietuvos drifto čempionato pro lygos pilotas Mantas Kulvinskas džiaugiasi: „Turime profesionalių, daug patirties turinčių pilotų, kurie prisideda prie iniciatyvos. Manau, kad daugeliui žiūrovų bus įdomu iš arti pamatyti automobilius, pasivažinėti „drift taxi“. Svarbiausia, kad smagiai praleistas laikas virs pagalba sunkiai sergantiems vaikams“.
„Kai vaikas susiduria su onkologine liga, šeimoje prasideda didžiausių išbandymų metas. Deja, ligos už juos pereiti mes negalime. Tačiau visomis išgalėmis stengiamės organizuoti įvairią pagalbą – vaistais, slaugos ir higienos priemonėmis, daiktais buičiai. Tam reikalingas visų mūsų indėlis. Todėl esame dėkingi už kiekvieną iniciatyvą, kurios tikslas yra padėti mūsų globojamiems vėžiu sergantiems vaikams. Driftorenginys yra puikiausias įrodymas, kaip tai, ką mėgsti ir ką patinka daryti, pavirsta ne tik į puikią pramogą, bet į labai reikalingą pagalbą silpniausiems“, – sako „Mamų unija“ atstovė Dovilė Marčinskaitė.

Rugpjūčio 15 d. Kačerginę užlies sportinių bolidų gausmas. Žiūrovų laukia šaunios pramogos, už kurias surinktos lėšos bus skirtos vėžiu sergantiems vaikams. „Mamų unija“ surinktas lėšas skiria valstybės nekompensuojamiems vaistams, tyrimams, vaikų gydymui užsienyje. Sportininkams tai puiki proga ne tik atlikti gerą darbą, bet ir leisti renginio lankytojams iš arčiau pamatyti, kas yra driftas, pajausti adrenalino pliūpsnį, kuris užplūsta šonu slystant ne mažesniu nei 100-120 km/h greičiu“ – pasakojo Gytis Mocekainis.

Apie VšĮ. “Gazotronas”:
VšĮ “Gazotronas” įsteigta 2016 metų pabaigoje. Įmonei priklauso „PDM Drift“ šonaslydžio komanda, kurioje važiuoja du Lietuvos drifto čempionato semi-pro lygos pilotai – Gytis Mocekainis ir Vytautas Čaplikas. „PDM Drift“ komanda jau antrus metus bendradarbiauja su „Mamų unija“ – praėjusiais metais per portalą „Gera dovana“ buvo parduodami „Drift taxi“ kuponai, už kuriuos surinktos lėšos paskirtos vėžiu sergantiems vaikams.

Kontaktai:
Gytis Mocekainis
g.mocekainis@gmail.com
+370 625 28770

Organizatorius

PDM Drift Team
Phone
+370 625 28770
Email
g.mocekainis@gmail.com
View Organizatorius Website

Vieta

Nemuno Žiedas
Nemuno g. 20
Kauno raj. Gaižėnėlių kaimas, Kauno apskritis LT- 53455 Lietuva
+ Google žemėlapis
Phone
+370 610 92349
View Vieta Website