Renginiai kraunami
  • Renginys jau ivyko.

Samsonas Around 7 Lakes Rally

2 spalio @ 08:00 - 3 spalio @ 19:00

Samsonas Around 7 Lakes Rally

Zarasuose – jau ketvirtasis ralis “Around 7 Lakes”!
2020 spalio 3 d. vyksiantis ralis sujungs įsimintiniausias ežeringas apylinkės vietas. Nauja pradžia, legendiniai greičio ruožai, gražiausi posūkiai ir tramplynai bei adrenalino pliūpsniai suteiks puikių emocijų tiek dalyviams tiek žiūrovams!

Šiais metais ralis grįžta su nauju pavadinimu „Samsonas Rally Around 7 Lakes“. Visi laukiami Zarasų miesto aikštėje su greičiausiais dalyviais ir greičio ruožuose jau spalio 3 dieną!
Finalinis Lietuvos Automobilių Ralio Čempionato ir Lietuvos Automobilių Ralio Sprinto Čempionato etapas garantuoja besąlygišką kovą tarp favoritų ir didžiules kitų sportininkų pastangas sėkmingai užbaigti ralio sezoną.

Organizatoriai paruošė net 13 greičio ruožų iš kurių paskutinis – naktinis. Šiam greičio ruožui yra priskirtas „Power Stage“ statusas, kuriame greičiausiems sportininkams yra suteikiami papildomi taškai Lietuvos Automobilių Ralio Čempionate ir Lietuvos Automobilių Ralio Sprinto Čempionate. Šis etapas tai intriguojanti kova dėl čempiono titulo.
Ežerais ir miškais turtingame Zarasų rajone pamatysite veržlumą, energijos antplūdį, pergalės troškimą ir sezoną vainikuojančią čempionato pabaigą.

Jau spalio 3 dieną Zarasų apylinkėse vyks ne tik įnirtinga kova dėl Lietuvos Automobilių Ralio čempiono titulo! 300 ežerų krašte savo jėgas III-čiąjame etape išbandys ir žaviosios Damų Rally dalyvės! Spalio 3 diena žada daug gerų emocijų!

Privaloma žiūrovų registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePBvi_dOEhJVMD8MdIeKebNfvZ6L9iOB_Q5tx7d8ktYTV37g/viewform?fbclid=IwAR04dGFZLY825aUyzk-0jdYXHdsoWppDNZlvGW_XGu8FfXdqMilLstrYVJE

Čia tampama čempionais! 🏆

Daugiau informacijos, dokumentai, žemėlapiai, registracija – www.akseleratorius.eu

Organizatorius

ZASK “Akseleratorius”
Telefonas:
+370 61435442
El. paštas:
pparvydas@gmail.com
Organizatoriaus svetainė
http://www.akseleratorius.eu/

Vieta

Sėlių a.22, Zarasai
Sėlių a. 22
Zarasai, Utenos apskritis Lietuva
+ Google žemėlapis