Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

Žiūrovų slalomas & Street Race Warm-Up & Ladies GO slalomas

26 rugpjūčio, 2023 @ 11:00 - 17:00

Žiūrovų slalomas & Street Race Warm-Up & Ladies GO slalomas
Jau kitą šeštadienį, Rugpjūčio 26 dieną, Alytuje vyks Adrenalino festivalis!
Nuo žiedinės sankryžos (prie Lidl) iki PC Arena vyks traukos (DRAG) lenktynės, o kitoje pusėje, paruošime dar vieną autosporto discipliną – slalomą!
Šeštadienio programa:
11:00 – 13:00 Ladies Go slalomas – orientacinio-pramoginio moterų ralio greičio ruožas “Warm up” trasoje.
13:30 – 15:30 Žiūrovų slalomas – “Atvarai ir varai”! Išbandykite savo jėgas saugioje slalomo trasoje! Tereikia atvažiuoti, užsiregistruoti ir gazuoti dėl vertingų prizų! Startuoti gali bet kuris norintis, užtenka turėti savo automobilį, tvarkingus jo dokumentus ir vairuotojo pažymėjimą. Startinis mokestis: 10 Eur. – 2 važiavimai. Važiavimų skaičius neribotas. Varžybų taisyklės skelbiamos šio “event’o” nuorodose.
16:00 – 18:00 Street Race Warm Up – Važiavimų sesija Lietuvos “Street Race” čempionato 5 etapo dalyviams. Oficialių varžybų išvakarėse kviečiame apšilti ir gerai pašildyti padangas Lietuvos “Street race” čempionato sportininkus.
Varžybų taisyklės ir važiavimų tvarka skelbiami šio “event’o” nuorodose čia – https://www.facebook.com/events/831697621798877/?active_tab=discussion
Registracijos nuorodos į Warm Up išsiųstos visiems į čempionato etapą užsiregistravusiems dalyviams el. paštu (pasitikrinkite SPAM). Jeigu laiško nerandate – susisiekite a.ž. – https://www.facebook.com/marimotorsracing
Trasa: Statybininkų/Naujosios g. sankryža – Naujoji g. iki PC “IKI”
Žiūrovų slalomo registracija: Statybininkų/Naujosios g. sankryža – prie PC “Norfa” (Privažiavimas Topolių arba Statybininkų gatve)

Organizatorius

Vš.į “Marimotors racing”
Email
ask@marimotors.lt
View Organizatorius Website

Vieta

Naujoji g. 52, Alytus
Naujoji gatvė 52
Alytus, Alytaus apskritis Lietuva
+ Google žemėlapis