„Pajūrio slalomas 2017“ 2 – asis etapas #2

Kartu su gražėjančiomis dienomis pranešame apie greitai įvyksiančias „Pajūrio slalomo“ II-ojo etapo varžybas. Gegužės 28 d. visi klaipėdiečiai ir svečiai kviečiami pasižiūrėti varžybų (žiūrovams netaikomas joks mokestis). Ruoškime ratus varžyboms Komunarų gatvėje, Klaipėda. Džiugi naujiena dalyviams – turėsime sudėtingesnę ir daug įdomesnę trasos schemą, nes trasa išsiplės į šalia esančią aikštelę. Smagu tai pranešti, nes mes stengiamės, kad varžybos būtų įdomesnės ir nemonotoniškos.

Skubėkite registruotis, nes greičiau užsiregistravęs įgaus techninį pranašumą startuoti žinant savo varžovų trasos įveikimo laikus.

“Pajūrio slalomas” organizuoja vienas iš įdomiausių varžybų vakarų Lietuvoje, todėl siūlome išbandyti jėgas ir mėgėjams ir profesionalams.

ŽIŪROVAM RENGINYS – NEMOKAMAS !!!

Daugiau informacijos mūsų kalendoriuje: https://autorenginiai.lt/renginys/pajurio-slalomas-2017-2-asis-etapas-2/

PAJŪRIO SLALOMAS

„Pajūrio slalomas“, tai Jaunimo skatinimo fondo organizuojamos nekomercinės automobilių slalomo varžybos Vakarų Lietuvoje, kuriose be išimčių gali dalyvauti kiekvienas, ir jaunas nepatyręs vairuotojas, ir didžiulę patirtį turintis vairuotojas profesionalas norintis pasitikrinti ir pagerinti automobilio valdymo įgūdžius. „Pajūrio slalomas“ automobilių slalomo pirmenybes organizuoja jau nuo 2013 metų ir turi didžiulę patirtį šioje srityje.