Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Renginys jau ivyko.

JapMeet カー集い Season Closing

23 rugsėjo, 2018 @ 14:00 - 18:00

JapMeet カー集い Season Closing

JAPMEET カー集い // S3E4 // Season Closing BBQ

Trečius metus sėkmingai keliavę po Lietuvą ir nerealiai gražiai atidarę šiltąjį sezoną Trakuose, norime pakviesti kiekvieną japoniškų automobilių gerbėją ir prijaučiantį JDM kultūrai į paskutinį šių metų JAPMEET!

[Please scroll down for ENG description]

Sezono uždarymo meet’ą darome kiek anksčiau nei dauguma Jūsų statys vasarinius automobilius (ar ratlankius) žiemot į parkingus, nes tikimės, kad orai bus palankesni smagiam sekmadieniui su draugų ir bendraminčių kompanija ne tik šnekučiuotis prie japoniškų automobilių, bet ir sutūpt prie BBQ kepsninių! Renkamės sekmadienį, rugsėjo 23d. nuo 14 iki 18val. aištelėje esančioje adresu Karaimų g. 99B, Trakai (https://goo.gl/maps/q7n3Akms6AH2).

JAPMEET – tai trečius metus skaičiuojantis, 2016 metais startavęs ir didelio automobilistų dėmesio sulaukęs susitikimų ciklas, orientuotas į kiekvieną japoniškų automobilių kultūros mylėtoją.

Meet’as nemokamas. Išankstinės registracijos nėra, tačiau ypatingai laukiami reti, išskirtiniai, retai gatvėse matomi, bei išpuoselėti japoniški automobiliai. Susidaryti bendram vaizdui ko laukiam rasite galerijose iš 2016 ir 2017 metų žemiau. Vieta, kurioje vyks JAPMEET’as ne guminė ir turėkite omenyje, kad atvykusius automobilius vietoje galime prašyti parkuoti pagal mūsų numatytą tvarką.

Meet’as yra atviras visiems, tačiau svečius informuojame, kad parkingas viršutinėje aikštelėje (arčiau kelio) yra mokamas 0,6eur/val, o parkavimas ant kelio draudžiamas.

JapMeet susitikimas vyks viešoje erdvėje, labai prašome elgtis kultūringai, aikštelėje ar viešuose keliuose nedemonstruoti automobilio galios ar savo sugebėjimų (burnautai, dragas ir kita), nešiukšlinti, atsargiai naudotis kepsninėmis, o išvažiuojant nepalikti daiktų, neužgesintų anglių ir šiukšlių.

[ENG]

JAPMEET カー集い // S3E4 // Season Closing BBQ

Welcome back! After successful traveling around Lithuania, gathering lots of local enthusiasts, guests from foreign countries and opening season with a fantastic meet in Trakai this spring, team JDM.LT is now inviting all Japanese cars and JDM culture lovers to close summer season together for the 3rd time! Meet will take place from 2PM till 6PM near town of Trakai (just ~20min from Vilnius, link to location: https://goo.gl/maps/q7n3Akms6AH2).

JAPMEET is free to every Japanese car lover. No advance registrations but please notice what we are willing to see in these meets from the galleries below. Additional parking fee may be applied in nearby places, please be attentive. Don’t leave any belongings unattended and take care of your stuff on leaving the meet.

✔ More info via info@jdm.lt or just PM us!

Photos and more from 2016-2017 season: http://jdm.lt/2018/03/japmeet2018/

 

 

Informacija

Data:
23 rugsėjo, 2018
Laikas:
14:00 - 18:00
Renginio kategorija:
Renginys žymės:
, , , , , , ,
Interneto svetainė:
https://www.facebook.com/events/274980879894891/

Organizatorius

JDM.lt
Email
Info@jdm.lt
View Organizatorius Website

Vieta

Karaimų g. 99B
Karaimų gatvė 99B
Trakai, Vilniaus apskritis Lietuva
+ Google žemėlapis